Wrocław, Legnica, Katowice, Opole...
Zamówienia tel. 507 157 590O nas

Program wizyty

Galeria

Filmy

Media o nas

Cennik

Zamów Mikołaja

Kontakt

Szanowni Państwo !
Gdy przychodzi dzień wizyt Mikołaj rusza w trasę. Uwija się jak może , aby być na czas u każdego dziecka. Zdarza się czasami, że z różnych powodów, od niego niezależnych, może być spóźniony. Ma to swoje dobre strony gdyż w miarę oczekiwania na Mikołaja emocje rosną, dzieci biegając od okna do okna, wypatrują z utęsknieniem św. Mikołaja. Mikołaj parkuje swój zaprzęg zawsze z dala od adresu i w dalszą drogę udaje się już na piechotę. 

W umówionym miejscu Elfy złożyły już paczki dla dzieci. Mikołaj jest stary nie miałby siły udźwignąć tylu prezentów naraz. Wziąwszy prezenty puka do drzwi. Dzwoni dzwonkiem na powitanie. Głośno zapytuje: „ Czy są tu grzeczne dzieci?” Zna każde dziecko dlatego zwraca się do nich po Imieniu. Zmęczony Staruszek zaproszony przez Rodziców zasiada w wygodnym fotelu. Rozmawia z dziećmi, zadaje pytania, opowiada o Laponii, pokazuje zdjęcia swojego domku, reniferów, gra na flecie, klarnecie , skrzypcach lub gitarze, wykonuje magiczne sztuczki. Czasami w wizytach towarzyszy Mikołajowi bałwanek lub Elf. To one podpowiadają dzieciom w zgadywankach, śpiewają i tańczą. Jest naprawdę wesoło. To niezapomniane przeżycie dla maluchów. 

Prezent jest ważny ale cieszą się nim dzieci tylko chwilę. Wrażenia i przeżycie pięknych, emocjonujących 20 minut ze św. Mikołajem zostaje na długo w pamięci. To najlepszy prezent jaki Rodzice mogą zrobić swoim pociechom. Mikołaj wręcza prezenty. Wizyta dobiega końca. Pozdrawiając wszystkich żegna się. Rodzice odprowadzają Mikołaja do drzwi i obdarowują go ”szczodrze„ lecz dyskretnie :) Odchodząc Mikołaj macha na pożegnanie zaglądającym przez okna dzieciom. Oddala się znika... Dzieci z utęsknieniem czekają na następny Rok. W tym roku będą jeszcze bardziej grzeczne ponieważ obiecały to Mikołajowi..


Zamów Mikołaja do firmy, sklepu, domu, biura...
tel. 507 157 590

      twoj.sw.mikolaj@gmail.com